• 02188670080
    02188670090
  • 02147763 خط ویژه
  • phonsystem@yahoo.com

دورکاری چیست و خرید تجهیزات دورکاری

گروه فنی و مهندسی فون سیستم

نام نویسنده : dehghan

تاریخ انتشار : 2020/04/13

بر چسب ها :

دسته بندی : آموزش

ایده داشتن کارمندانی برای ارتباط از راه دور برای کسانی که به نیروی کار انعطاف پذیر نیاز دارند،  ممکن است محل دفتر کار شما فضای کافی برای همه کارمندان خود نداشته باشد و یا به هر دلیلی به دنبال افرادی باشید که به دورکاری مشغول می شوند. علاوه بر این برای بالا بردن روحیه کارمندان و یا در شرایط اضطراری که دورکاری امری ضروری می شود با اجازه دادن به آن ها برای کار در خانه می توانید روش بهتری برای بالا بردن کارایی کارکنان خود ارائه دهید.   (گروه فنی مهندسی فون سیستم نمایندگی سیستمهای مخابراتی و امنیتی پاناسونیک پیشرو در ارائه راهکارهای دورکاری و فروش تجهیزات )

دورکاری به این معناست که افراد از راه دور و بدون حضور فیزیکی در محل کار تعیین شده امورات کاری خود را پیش ببرند. همانطور که دورکاری موردی به صرفه برای صاحبان مشاغل است. مزایای بسیاری نیز برای کارمندان دارد. حضور بدون استرس و خستگی های رفت و آمد، امکان انجام کار در هر محلی حتی در مسافرت همه این ها باعث می شود افراد بسیاری از طرفداران این شغل باشند.

 

دورکاری، استراژی برد برد

دورکاری یک روند به سرعت در حال رشد در تجارت های مدرن است. دورکاری  به طور یکسان یک استراتژی” برد برد ” برای مدیران و کارمندان در نظر گرفته شده است: شرکت ها از کاهش هزینه های بالاتر و افزایش بهره وری بهره مند می شوند در حالی که کارمندان از یک محیط راحت بدون استرس ، انعطاف پذیری و آزادی تطبیق پذیر ​​بهره مند می شوند.

تجهیزات دورکاری

با حضور کارمندان در خانه افراد نیاز به تجهیزاتی دارند تا ارتباطی ایمن در یک شبکه  رسمی با یکدیگر داشته باشند و صاحبان مشاغل نیز بتوانند کارمندان دورکار خود را زیر نظر داشته و کارایی آن ها را بسنجند. بسیاری از مدیران تصور غلطی نسبت به کارمندان دورکار دارند. آن ها تصور می کنند که اگر کارمندان در محیط دفتر حضور نداشته باشند ، بازدهی کمتری داشته و نمی توان امور را به خوبی کنترل کرد. اما این موضوع از حقیقت به دور است. با استفاده از انواع تجهیزات دورکاری VOIP و سانترال پاناسونیک (مدل HTS23 یا سری TDE)، سیسکو و … می توانید کارمندان خود و کار آن ها در خانه را از چند طریق توانمند سازید.

(گروه فنی مهندسی فون سیستم نمایندگی سیستمهای مخابراتی و امنیتی پاناسونیک پیشرو در ارائه راهکارهای دورکاری و فروش تجهیزات )

سانترال پاناسونیک

فن آوری VOIP

فن آوری های VOIP  به شما امکان می دهد تا کارمندان خود را با مجموعه ای از ابزارهای مدیریتی مانند: مانیتور کردن، ابزار های صوتی و تصویری و … زیر نظر داشته باشید. با استفاده از  VOIP  هزینه منابع تجاری ، مبلمان ، فضا و مرخصی ها و… کاهش می یابد زیرا یک روش کارآمد برای کارمندان شما در هر مکانی وجود دارد.

خدمات VOIP باعث می شود همکاری میان کارمندان در هر شرایطی چه در محیط اداری حضور داشته باشند و یا خیر ترویج یابد. به عنوان یک مدیر VOIP  فرصت بیشتری را برای رشد شما فراهم می کند زیرا به طور مثال به شما امکان برقراری ارتباط و استخدام افراد از کشورهای مختلف با حداقل هزینه را نیز می دهد.

 

 

قدرت برای کارمندان

سیاست های کار از خانه با سیستم های VOIP برای کارمندان شما نیز مناسب است. هرچه بیشتر حجم کار آن ها دیجیتالی شود  کار از خانه یا هر جای دیگر برای آن ها آسان تر می شود. در حقیقت، مطالعات نشان داده است که کارمندانی که روزها به کار در خانه می پردازند، در واقع کارآمدتر از افراد حضوری بوده اند. بخشی از این امر به این دلیل است که باعث می شود تا از محیط استرس زا خارج شده و با یک سرویس VOIP  که به راحتی در دسترس آنها قرار می گیرد ، احساس کنند که که علاوه بر حضور در خانه، روز کاری خود را از دست نداده اند. با نصب صحیح سیستم های VOIP ، کارمندان می توانند به راحتی با همکاران دیگر خود ارتباط برقرار کرده و همکاری مفیدی را ارائه دهند.

استفاده از VOIP در خانه همچنین کارکنان شما را از رفت و آمدهای طولانی و پرهزینه نجات می دهد. آنها به سادگی می توانند دستگاه VOIP خود را انتخاب کرده و بدون حضور فیزیکی در سالن اجتماعات در یک کنفرانس شرکت کنند. از این گذشته، کارکنانی که می خواهند رویدادهای مهم را در طول کنفرانس یا سمینار به یاد بیاورند می توانند از ویژگی ضبط تماس VOIP استفاده کنند. به این ترتیب، کارکنان می توانند اطمینان حاصل کنند که در زمان خود به بهترین نحو کار خود را انجام داده اند.

 

فروش تجهیزات دورکاری

 

الزامات خدمات دهنده VOIP

اگر متقاعد شده اید که کار کردن از خانه یک راه حل مناسب برای شرکت شماست، ضروری است دقت کنید که ارائه دهنده خدمات انتخاب شده VOIP شما ویژگی های زیر را ارائه دهد:

 

  • پیام صوتی – تماس های از دست رفته را ضبط کرده و یک ایمیل از فایل صوتی برای شما ارسال می کند.
  • رونویسی – رونویسی پیام های صوتی به ایمیل
  • انتقال تماس – به کارمندان خود اجازه می دهد تا تماس ها بین دستگاه های VOIP و تلفن های هوشمند خود را هدایت کنند.
  • مانیتورینگ – به شما امکان می دهد تا تماس ها را برای اهداف کنترل کیفیت، بدون ایجاد اختلال در تماس ، نظارت کنید.

تجهیزات دورکاری سانترال پاناسونیک

تجارت هرگز ایستا نبوده است، زیرا نیازهای شما به طور مکرر تغییر می کند. به همین دلیل است که پاناسونیک چنین طیف گسترده ی سیستم های ارتباطی از سیستم های آنالوگ ساده ، تا سیستم هایی که از طریق بسترهای ارتباطی شبکه پیشرفته مبتنی بر IP که قادر به اداره مکان های مختلفی به صورت محلی و در سراسر جهان هستند را برای هرگونه برنامه های تجاری ارائه می دهد.  سیستم های پاناسونیک از ارتباطات تلفن همراه کارمندان شما پشتیبانی می کند تا در هر کجا که کار می کنند، در صورت تمایل، با استفاده از دستگاه خود بتوانند ارتباطات خود را حفظ کنند.(گروه فنی مهندسی فون سیستم نمایندگی سیستمهای مخابراتی و امنیتی پاناسونیک پیشرو در ارائه راهکارهای دورکاری و فروش تجهیزات )

 

سیستم های سانترال پاناسونیک مناسب برای هر سازمان

هیچ دو شغلی یکسان نیستند. به همین دلیل پاناسونیک سیستم های سانترال مختلفی را برای نیازهای مختلف طراحی می کند. سیستم های سانترال پاناسونیک دارای انعطاف پذیری بالایی هستند. این محدوده هنوز شامل سیستم های تلفن آنالوگ نیز می شود اما برای اکثر مشتریان ما سیستم های تلفنی ترکیبی را ارائه می دهیم که همگی کاربردی ساده دارند.

به عنوان مثال ، سیستم های سانترالIP  مزایای سیستم های تلفنی اداری سنتی را با فناوری IP ترکیب می کند. توانایی سیستم در متمرکز کردن مدیریت ارتباطات به شما کمک می کند تا ضمن کم کردن هزینه ها ، بازده را افزایش دهید.

 

ارائه دهنده بهترین تجهیزات دورکاری

 

سیستم های سانترال پاناسونیک مناسب برای هر صنعتی

از مراقبت های بهداشتی گرفته تا آموزش و پرورش، فروش تا اداره، سیستم های پاناسونیک سانترال برای همه بخش های صنعت مناسب هستند. با استفاده از گزینه های مسیریابی دقیق و پیشرفته و ویژگی های قدرتمند و قابل انطباق  می توانیم همه چیزهایی را که برای حفظ مخاطبین فعلی خود استفاده می کنید در حالی که سیستمی یکپارچه تمام نیازهای آینده شما را نیز برآورده کند، ارائه دهیم.

خرید تجهیزات دورکاری

بسیاری از شرکت ها اکنون از کارمندان دورکار بهره مند می شوند. اگرچه ممکن است استراتژی های کار در خانه مانند یک سرمایه گذاری پرخطر به نظر برسد ، اما بیشترین استفاده از انواع تجهیزات دورکاری بسته به نیاز شما، باعث می شود تا بیشترین بهره را از کارمندان خود ببرید. اگر به فکر خرید تجهیزات دورکاری افتاده اید، با تماس به مجموعه ما می توانید علاوه بر مشاوره برای انتخاب بهترین تجهیزات، خرید خود را انجام داده و نگرانی بابت نصب و راه اندازی سیستم ها نیز نداشته باشید. برای اطلاعات بیشتر لطفا از طریق شماره های درون سایت تماس حاصل فرمایید.(گروه فنی مهندسی فون سیستم نمایندگی سیستمهای مخابراتی و امنیتی پاناسونیک پیشرو در ارائه راهکارهای دورکاری و فروش تجهیزات )

 

 

    دسته‌بندی سیستم های مخابراتی

مطالب مرتبط

تمامی حقوق وب سایت متعلق به سانترال پاناسونیک - کپی رایت 2020 | طراحی وب سایت توسط دارکوب
Tellephone